"SSS" Sık Sorulan Sorular

Personel Takip Sistemi, isminden de anlaşıldığı gibi, Alıcılardan, Vericilerden, Bilgisayardan ve Yazılımdan oluşan bir Sistemdir.

İşletmeniz için teklif hazırlayabilmemiz için İşletmenizin yeraltı planına, personel sayınıza, enerji besleme durumunuza ihtiyacımız olacaktır. Bu bilgileri bilgi@comidat.com adresimize gönderirseniz, en kısa zamanda teknik personelimiz size dönüş yapacaktır.

COMIDAT markası adımıza Tescilli Markamızdır. COMIDAT markası ile ürettiğimiz tüm ürünlerimiz Yerli Malı belgesine sahiptir. COMIDAT markası dışında da ürünler satıyoruz. Güvendiğimiz, bildiğimiz ve emin olduğumuz, müşterilerimizin memnun kalacağı ürünlerin ticaretini de yapıyoruz.
Referanslarımızdan bazılarını Hakkımızda sayfasında görebilirsiniz. Talep ettiğiniz ürünlerimiz hakkında daha fazla referans bilgisi isterseniz lütfen bizimle iletişime geçiniz.
COMIDAT %100 özel sermaye ile kurulmuştur. Dilediği ürününü dilediği fiyat ile satabilir. Talep edeceğiniz ürünlerimizin özel fiyat talep edecek miktarda olduğunu düşünüyorsanız lütfen iletişime geçiniz. Diğer taleplerinizi shop.comidat.com.tr adresimizden temin edebilirsiniz.